Tworzę wtyczki WordPress dla indywidualnych rozwiązań

Wtyczka WordPress umożliwia dodanie nowych funkcjonalności do strony internetowej. Najczęściej wtyczki są potrzebne do obsługi formularzy, galerii i tutaj znajdziemy wiele gotowych rozwiązań z których najbardziej polecam:

Contact Form 7
Wtyczka do tworzenia i zarządzania formularzami kontaktowymi, która pozwala dodawać, edytować pola formularzy i zawartość wiadomości za pomocą prostych znaczników html.

Contact Form Builder
Bardziej zaawansowana wtyczka do szybkiego przygotowania formularza kontaktowego. Formularz zawiera wszystkie rodzaje pól niezbędne do utworzenia kompletnego formularza kontaktowego.

Kiedy zdecydować się na zamówienie wtyczki WordPress?

Potrzebujemy niestandardowej wtyczki, kiedy funkcjonalność jest ściśle związana z profilem firmy. Przykładowo dla firmy przewozowej będzie to rozkład jazdy, dla firmy sprzedającej na Allegro będzie to wtyczka z aukcjami na stronę internetową.

Jestem programistką PHP, tworzenie wtyczek WordPress jest mim priorytetem. Znajomość WordPress-a, baz danych MySQL, języka SQL oraz PHP i JavaScript umożliwia mi wykonanie wtyczek dla niestandardowych funkcjonalności.

Formularz zamówienia wtyczki.

Aktualnie udostępniam wtyczki:

WordPress Analytics Kod
WordPress Aukcje Allegro

Już w wkrótce dostępne kolejne wtyczki.