Strony internetowe
Kalwaria Zebrzydowska

Tworzę strony internetowe dla firm z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Tylko u mnie do strony otrzymujesz gratis kampanie reklamową AdWords. Zlecenia przyjmuję telefonicznie oraz poprzez pocztę e-mail. Do każdego projektu podchodzę jak do nowego wyzwania. Państwa sukces jest również moim sukcesem, dlatego ważne jest dla mnie, aby wykonana strona osiągała dobre wyniki i wysoką pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

Strony internetowe są dostosowane do urządzeń mobilnych dzięki czemu zwiększamy jej dostępność w sieci Internet. Warto pamiętać że 50% ruchu na stronie internetowej pochodzi z tabletów i smartfonów.

Przy tworzeniu strony dbam nie tylko o aspekt wizualny, ale również o poprawność kodowania tak aby strona była zoptymalizowana i przyjazna dla robotów indeksujących.

Zajmuję się również modernizacją i optymalizacją starszych stron. Może zauważyłeś spadek strony w wynikach wyszukiwania, to dlatego, że firma Google zmieniła algorytmy i dotychczasowe mechanizmy pozycjonowania nie wpływają na pozycję strony tak jak to miało miejsce do tej pory. Zła wymiana linków, tak zwanych sponsorowanych może nawet obniżyć pozycje strony. Następny element w zmianach wyszukiwania stron to strony dostosowane do urządzeń mobilnych. Sprawdź czy Twoja strona jest mobilna 

Strony internetowe Kalwaria Zebrzydowska

strony internetowe kalwaria

Do strony dostają Państwo kampanie AdWords GRATIS! 

Kontakt telefoniczny: 507-980-793 lub e-mail Jeśli posiadasz już stronę internetową to zamów analizę pod kątem SEO

Strony i sklepy internetowe realizacje

STRONNET Sylwia Płonka

"Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą." Henry Ford