Ile kosztuje strona internetowa?

,

Koszt strony internetowej zależy od technologi w jakiej jest wykonana oraz od wielkości (ilości podstron, treści i zdjęć). Cena nowej strony internetowej to koszt na którym nie warto oszczędzać jeśli witryna ma reprezentować Twoją firmę.

cena strony internetowej

Strony internetowe można podzielić na klika kategorii:

Strona wizytówka internetowa

Jedna strona, która zawiera podstawowe informacje o firmie: logo firmy, krótki opis, adres, kontakt telefoniczny. Aktualnie tego typu strony są rzadko wykonywane, ale za to warto posiadać darmową wizytówkę w Google.

Dotychczasowe wizytówki warto przerobić na pełne strony z systemem CMS (do wyboru mamy WordPress, Joomla, Drupal…).

Statyczna strona internetowa

Strona, której zawartość jest stała, a zmiany możliwe są tylko z poziomu kodu. Strony tego typu również są rzadko wykonywane. Większość nowych stron to strony dynamiczne. Starsze strony są modyfikowane a ich zawartość jest przenoszona do baz danych na których opierają się aktualne systemy stron dynamicznych.

Strony z systemem CMS

Najczęściej zamawiane strony internetowe. System CMS to oprogramowanie które umożliwia wprowadzanie zmian na stronie internetowej bez edycji kodu strony w sposób przyjazny dla użytkownika. Cena strony zależy od ilości treści oraz funkcjonalności zwłaszcza w przypadku przenoszenia istniejącej strony do WordPress.

 

 

 

STRONNET Sylwia Płonka

"Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą." Henry Ford

1 Odpowiedz

Odpowiedz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Pisz śmiało!
Proszę, nie krępuj się pisać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.