Kampanie AdWords
Reklamuj firmę w Google

Zdobywaj nowych klientów.

Reklama internetowa w Google AdWords  jest jedną z najskuteczniejszych form pozyskiwania klientów w Internecie. Dzięki wyświetlanej informacji o firmowej stronie internetowej ułatwiasz dostęp klientom.

Reklama AdWords jest wyświetlana na pierwszych stronach w wynikach wyszukiwania.

Jak pracuję

Najpierw analizuję stronę internetową i dobieram słowa kluczowe dla Twojej kampanii. Następnie tworzę treść reklamy, która zachęci  klienta do kliknięcia. Przy pomocy Planera słów kluczowych Google wybieram propozycje fraz oraz słów kluczowych na które będzie wyświetlana reklama. Nadzoruję przebieg kampanii aby uzyskać najbardziej zadowalający wynik.

Moim celem jest zadowolenia klienta z wyników Google AdWords.

Kiedy zdecydować się na kampanie AdWords?

Reklama AdWords jest okazją dla firm, których strona internetowa znajduje się daleko w wynikach wyszukiwania i dostęp do niej jest ograniczony poprzez niskiej jakości treści lub dużą konkurencję w branży. Polecam również kampanie AdWords, dla tych którzy chcą zaistnieć w innych rejonach kraju. Kierunkowa kampania reklamowa daje dużo możliwości w poszerzaniu obszaru działalności firmy.

Jaki jest koszt kampanii AdWords?

To Ty decydujesz jaki będzie budżet dzienny kampanii reklamowej oraz jaki obszar kraju będzie obejmowała kampania. Za wyświetlanie reklam w wyszukiwarce Google nie są pobierane opłaty, płacisz za kliknięcia w reklamę, czyli tylko za efekty! Wyższy budżet kampanii gwarantuje większy ruch na Twojej stronie.

Zobacz cennik AdWords.

Czy jest to opłacalne?

Skuteczność tej formy reklamy polega na tym, że jest ona wyświetlana osobom, które są potencjalnie zainteresowane twoim produktem czy usługą. Reklamy Google mogą być kierowane do osób z określonej lokalizacji.

Sprawdź, zamów kampanię reklamową Adwords START